KURUMSAL

Alanında deneyimli elemanlarla kaliteli malzemeyi kullanan temizlik firması alanında %100 hijyen parolasıyla hareket eden firmamız Van'ın her yerine istisnasız hizmet götürmektedir.


Duru Van'da halı yıkama olarak  halılarınızı güven içerisinde titizlikle yıkıyoruz Modern, güvenilir, profesyonel çalışan, sistemli ve müşteri memnuniyetini amaç edinmiş özel ekipten oluşur. Son teknolojiyle üretilmiş tam otomatik toz alma makinaları, otomatik yıkama makinaları, otomatik santrifüj makinaları, otomatik hava alma ve paketleme makinaları ile rakiplerimizden farkımızı ortaya koyuyoruz.


İnşaat Sonrası Temizlik, Ev Temizliği, Ofis Temizliği alanında istediğiniz standartlarda personeli hizmetinize sunan firmamız, Okul Temizliği, Hastane Temizliği, Otel Temizliği, Fabrika Temizliği, Fuar Temizliği gibi alanlarda 100'ü aşkın personeli ile 7/24 hizmet vermektedir.


Firmamızda çalışan personelimizin tamamı SSK güvencesinde olup, yasal prosedürleri tamamlanmıştır.


Firmamız kullandığı temizlik araç ve gereçlerinde canlı sağlığına etki edebilecek yan etkileri olan kimyasallar kullanmamakla beraber, doğal ve etkili ürünler kullanmaktadır.


Temizliği profesyonel ellere bırakmanız için sizi de Duru Temizlik Ailemize bekliyoruz.


Duru temizlik olarak Van’da temizlikçi bayan konusuna önem veriyoruz. Van’da ev temizliği ile ilgili hassas ve ince temizlik yapıyoruz. Duru temizlik olarak bay temizlikçi ve bayan temizlikçi çalışanlarımız ile toz taneciklerine karşı verdiğimiz mücadelede başarılı olduğumuzu söyleyebiliriz. İsteyene bay temizlikçi isteyene bayan temizlikçi gönderiyoruz. Bay bayan temizlikçi ile evinizi pırıl pırıl yapıyoruz.


Ordu Cad. Eski Karşıyaka-Yeni Mahalle Minibüs Durağı Yanı İpekyolu/VAN

durutemizlik65@gmail.com

0542 695 46 33 - 0538 613 15 49