Apartman Temizliği

Apartman Temizliği

Apartman merdiven basamakları, merdiven korkulukları, merdiven koridorları, asansör kapıları, asansör kabinleri, giriş merdivenleri, giriş kapılarının ve camlarının temizliği yapmaktayız.


Apartman Temizliği Kapsamında,

Temizlik malzemeleri ve ekipmanları şirketimizce sağlanmakta,

Haftada 1 gün genel, iki ayda bir detay temizlik yapılmakta. (Daire kapıları, posta kutuları, otopark, merdiven korkulukları, camlar, paspaslar, örümcek ağları, apartman giriş kapısına ve posta kutularının üzerine yapıştırılan reklam etiketleri detaylı olarak temizlenmektedir. Sadece apartmanın görünen yüzünü temizlemek değil apartmana gereken temizliği yapmaktır bize göre…


Her temizlik sonrası apartman parfümlenmesi,

Apartmanın patlamış ampullerinin ücretsiz olarak değiştirerek bu iş yükünün yöneticiden alınması ve bu yolla bütçeden tasarruf edilmesinin sağlanması,

Yılda bir kez apartmanınıza ait su deposunun birikmiş yosunlarından arındırılarak hijyeninin sağlanması,

Düzenli olarak anket formları yardımıyla memnuniyet ölçümü yapılması dahildir.

Ekibimizin tamamının sigortalı olarak çalışması; apartman temizliğinde görevlendirdiğiniz sigortasız personelin iş kazası yaşaması halinde yönetici ve apartman sakinlerini yasal sorumluluk altında kalmaktan kurtarmaktadır.


Ekibimiz apartman yöneticisini veya onun belirlediği bir başka yetkiliyi temizliğin başlama ve bitiş saatleri konusunda düzenli olarak bilgilendirmektedir.


Ordu Cad. Eski Karşıyaka-Yeni Mahalle Minibüs Durağı Yanı İpekyolu/VAN

durutemizlik65@gmail.com

0542 695 46 33 - 0538 613 15 49