Okul Temizliği

Okul Temizliği

Temizliğin her alanında profesyonel kadrosu ile hizmet sunan Duru Temizlik Olarak okul temizliğinde de her zaman A kalite hijyen anlayışını benimsemiştir. Geleceğimiz Duru Temizlik hizmetleri ile güvence altında.


Eğitim ve öğretim görülen okullarda temizliğin etkili bir şekilde yapılması gerekir. Bu nedenle bu konuda profesyonel olarak yardım alınması daha etkili şekilde sonuç alınmasını sağlar. Van'da Okul temizliği yaptırmak isteyenler için bu konuda deneyimli olan ekip tarafından bütün okul içerisinde detaylı olarak temizlik işlemi yapılır. Okul içerisinde bulunan bütün dersliklerde detaylı olarak yapılacak olan temizlik işlemi sayesinde daha temiz alanlarda eğitimlerin verilmesine yardımcı olunur.


Okul ve dershane temizliği de yapan Duru temizlik firması okul dershane temizliği ile ilgili olan her türlü temizlik ihtiyacınızı teknolojik makineler ile en hızlı, en temiz ve en kaliteli bir şekilde karşılamaktadır.


Duru Temizlik Van olarak sizlerin istekleri doğrultusunda okulunuzun günlük, dönemsel veya sezon temizliği uzman kadromuzla ve gerekli ekipmanlarla yapılmaktadır.


Ordu Cad. Eski Karşıyaka-Yeni Mahalle Minibüs Durağı Yanı İpekyolu/VAN

durutemizlik65@gmail.com

0542 695 46 33 - 0538 613 15 49